Daha çok küçücüksün
Yeni bir hayat var önünde..........

18 Mayıs 2010

ZOR GECE...

  BİR GÜN ÖNCE Kİ GECENİN VERDİĞİ UYKUSUZLUK VE YORGUNLUKLA ERKENDEN YERDE UYUMUŞ KALMIŞIZ EŞİMLE YİĞİT PAŞAMIZDA ARAMIZDA OYUN OYNUYOR BİR TARAFTANDAN TELEVİZYON KENDİ KENDİNE BİR ŞEYLER SAÇMALIYORDU.NASIL OLDUYSA İÇİM ÖYLE GEÇMİŞKİ KAFAMIN ARKASINDA BİR ACIYLA UYANDIM SANKİ SAÇLARIMI DİBİNDEN KÖKLEMİŞLERDİ.AMAN ALLAHIM ODA NEEEE...
  YİĞİT PAŞAMIZ ELİNDE BİR TUTAÖ SAÇ DURMADAN KIKIRDAYIM DİĞER ELİYLEDE DİĞER SAÇLARIMI TUTMAK İÇİN UĞRAŞIYOR.O ACIYLA AZ KALSIN BAĞIRMAK ÜZEREYDİMKİ YİĞİTİN BUNDAN ALMIŞ OLDUĞU KEYİFLE ATTIĞI KAHKAHALARA DAYANAMAYIP BENDE GÜLDÜM.
YİĞİTİ BİRAZ DAHA UZAĞA OTURUP AZ BİRAZ KESTİRMEK İÇİN TEKRAR UZANDIM. YİNE DALMIŞIM VE YİNE BİR ACIYLA UYANDIM AMA BU SEFER ACI KARNIMDAYDIII BİR ANDA SANKİ İĞNE BATMIŞ GİBİ Bİ:P ACIYDI BU.EVEEETTT YİNE YİĞİT PAŞA SAHNELERE ÇIKMIŞTI PİJAMAMIN LASTİK KISMINI ELİNE GEÇİRMİŞ UZUN SÜRE OYNADIKTAN SONRA BİRAZ UZATIP ANİDEN BIRAKIVERMİŞTİ.LASTİK ACISINI BİLMEYEN YOKTUR SANIRIM....;) AH BU ÇOCUKLAR....
 ARTIK UYUMAK İÇİN BİR SEBEBİM YOKTU ÇÜNKÜ ACILARLA UYKUM İYİCE AÇILMIŞTI .OĞLUMLA İRAZ OYNAYAYIM DİYE OYUNCAKLARIYLA KALE YAPMAYA BAŞLADIM OYSA YİĞİT BAŞKA ŞEYE YOĞUNLAŞMIŞTI...TV KUMANDASINA SÜREKLİ ELİNDE YERE DUVARA ÇARPIP DURUYORDU DERKENNNN 3. ACIYIDA TATTIM AYAK BİLEĞİMDE HEMDE AYAK KEMİĞİME ÖYLE HIZLI VURDUKİ ARETIK GÜLMEMEMİ AĞLAMAMMI GEREKTİĞİNİ BİLEMEDİM.
  SANIRIM BU KADAR YARAMAZLIK YETERDE ARTARDI BİLE YİĞİT İÇİN ÇOK HIZLI BİR ŞEKİLDE MAMASINI YAPIP DOĞĞĞRUUU UYUMASI İÇİN ONU YERİNE YATIRDIM.
  AH BU ÇOCULAR
BU GECE TAM BİR KABUSTU   BU KADAR HEM KOMİK HEMDE ACI VERİCİ BİR GECE SANIRIM HAYATIMDA İLK YAŞADIĞIM DENEYİMDİ...
  ŞİKAYETÇİYİMMMM
AMA YİNEDE TONTİŞ OĞLUM İÇİN HERŞEYE DEĞER 
                                                                                          06/02/2010

Hiç yorum yok: